Майстер-клас «Архітектура та дизайн інтер'єру: від концепту до реалізації проекту»

img

Про майстер-клас

Майстер-клас буде проходити 25 вересня 2015 року в м. Києві, бульвар Т. Шевченка, 36 А, 3 поверх, Україна, з 19:00 - 21:00 (Вільний простір "Smartville").

Для кого цей майстер-клас?
Цього разу, ми будемо розповідати про дизайн, а саме: архітектурне проектування, дизайн інтер'єру, промислова архітектура. Також ви дізнаєтесь як створювати та розвивати бізнес у цій надзвичайно цікавій галузі. Спікером заходу буде керівник одного з найвідоміших дизайнерських бюро України «Yunakov architecture» - Юнаков Іван. Серед клієнтів «Yunakov architecture» такі відомі бренди: «Roshen», «Boeing», «Radisson», «Socar» та ін.

На майстер-класі ви дізнаєтесь про:
- архітектуру і дизайн інтер’єру/екстер’єру в його сучасному розумінні та практичному застосуванні;
- компанію «Yunakov architecture», її досвід та кейси в напрямках дизайну інтер'єру, архітектурного проектування, промислової архітектури;
- особливості управління архітектурною компанією, специфіку менеджменту та як реалізовувати проект в даній галузі: від його розробки до втілення в життя;
- тонкощі реалізації проекту, своєрідність надання архітектурних / дизайнерських послуг іноземним клієнтам та багато іншого.

Захід, зокрема, буде цікавим для:
- студентів, що навчаються за напрямками: архітектура, дизайн, образотворче мистецтво, студентів - економістів, менеджерів та інших спеціальностей, а також для молодих дизайнерів-початківців;
- практикуючих архітекторів / дизайнерів;
- керівників, працівників, менеджерів архітектурних, дизайнерських та консалтингових компаній;
- всіх інших, хто цікавиться архітектурною / дизайнерською тематикою інтер'єрів, менеджментом, а також бажає отримати цінні знання та цікаву інформацію про професійний досвід від провідного майстра в цій галузі.
- У вас буде можливість поставити свої запитання спікеру заходу , обговорити їх та отримати відповідь кваліфікованого експерта.
- Ви також зможете познайомитись із цікавими людьми, що працюють у дизайнерській сфері, бізнесі та освітній діяльності, поділитись своїм професійним досвідом, обмінятися думками та просто приємно провести час.

Отримайте цінні знання та цікаву інформацію від майстра своєї справи!

Спікер

speaker

Юнаков Іван

керівник дизайнерського бюро Yunakov architecture

img

Іван Юнаков – «Якщо хочеш про щось знати, ти маєш сам вишукувати інформацію: знайомитися з людьми, які поділилися б с тобою своїм досвідом, читати літературу, самому шукати шляхи реалізації своїх ідей. Головне поставити мету і йти до неї крок за кроком» (Іван Юнаков).

Цього разу Іван Юнаков розповість про компанію «Yunakov architecture», її досвід та кейси в напрямках дизайну інтер'єру, архітектурного проектування, промислової архітектури, про особливості управління архітектурною компанією, специфіку менеджменту та як реалізовувати проект в даній галузі: від розробки до втілення в життя. Також архітектор розкаже про всі тонкощі реалізації проекту, своєрідність надання архітектурних / дизайнерських послуг іноземним клієнтам та відповість на всі запитання учасників майстер-класу.

ОСВІТА

Іван навчався в художній школі. На першому курсі Національної академії образотворчого мистецтва і архітектури йому замовили дизайн офісу, а перші серйозні гроші заробив у 24 роки. Нині Іван очолює Юнаков - Home Design.

КАР'ЄРА

Іван проектує інтер'єри житлових будинків, ресторанів, офісів. Між красою і функціональністю вибирає друге. «Красиво тільки сонце встає, все інше - подобається, не подобається. Краса - взагалі дивна річ, через півроку ми перестаємо помічати зовнішність і бачимо тільки внутрішню сутність людини, душевну складову. Функція - це душевна складова дому ». Івана запрошують в Росію і Азію - будувати ресторанні комплекси і котеджні селища.

ХОБІ

У дитинстві захоплювався саксофоном і кларнетом, останні два роки бере уроки гри на фортепіано і на дозвіллі грає щось з ABBA, Queen і Яна Тірсена. Вважає, що чоппер Suzuki Intruder для нього краще будь-яка машина.

Інтерв’ю у інтернет-виданнях :
- http://inspirationbreakfast.com/ivan-yunakov-arkhitektor-net-malenkikh-del-vse-vazhno
- http://mport.ua/mix/1581798-Ivan-Junakov--Moj-million-nuzhen-ne-dlja-razvlechenij
- http://styleinsider.com.ua/2014/11/ivan-yunakov-i-ego-filosofiya-arhitektury/
- http://gloss.ua/ipeople/83001-Intervyu-s-arhitektorom-Ivanom-Yunakovym-u-kazhdogo-dolzhno-byt-pravo-na-komfortnyy-Kiev

Відео:
- https://youtu.be/Ar146s8aMYA
- https://youtu.be/E6dQPxZlsRk
- https://youtu.be/5cMw8y8peoE
- https://youtu.be/QqytO6vUM2k

Вартість участі та реєстрація

Для всіх учасників, крім студентів та працівників освітніх організацій

70 UAH
  • Участь у заході
  • Безкоштовний Wi-Fi на заході
  • Сертифікат про участь у заході
  • Позитивні емоції та спілкування
Реєстрація

Для студентів та працівників освітніх організацій

50 UAH
  • Участь у заході
  • Безкоштовний Wi-Fi на заході
  • Сертифікат про участь у заході
  • Позитивні емоції та спілкування
Реєстрація

Заявку на участь у заході необхідно надіслати не пізніше 24.09.2015. Після надсилання заявки на участь у заході, організатори протягом 1-2 днів нададуть вам всю необхідну інформацію по оплаті та підтвердять вашу участь у заході.

кількість місць обмежена - зареєструйтеся зараз